použivané materiály a značky

Toto je stručný výpis používaných materiálů při pokládkách podlah plovoucích laminátových, podlah PVC, linolea, koberců a běhounů, dále při instalaci dveří a zárubní (obložek), stropních kazet a dalších..

Podlahy

Quick step

Výrobky firmy Quick step jsou především určeny pro plovoucí podlahy laminátové. Bohatá škála designů splní Vaše vysoké požadavky vizuálního zpracování interiéru. Kvalitní sendvičový systém s horní vrstvou odolnou vůči opotřebení pak zajišťuje dlouholetou životnost.

Parador

Parador je sysnonymum kvalitních plovoucích podlah jak laminátových, tak dřevěných. Od tohoto německého výrobce montujeme systémy od roku 1998. Jejich vysoká kvalita, designová propracovanost a vysoká životnost dělají z podlah Parador špičku mezi výrobci plovoucích podlah. Doporučujeme.

Novilon

Belgický výrobce Novilon vstoupil na český trh poměrně nedávno. Díky kvalitní obchodní síti, cenové dostupnosti výrobků a kvalitě se vemi rychle zabydlel a dobře si stojí. Série dodávaných pvc podlah dává na výběr z široké škály technologického použití, stejně jako výběr řady dekorů dřeva, imitací kamene, nebo dlažby.

Fatra

Ryze český výrobce pvc podlah a linoleí, to je Fatra Napajedla. Pomalu 100 letá tradice a technologický vývoj těchto podlahových krytin Vám dávají garanci kvality, stálobarevnosti, odolnosti proti opotřebení a další technologické vymoženosti moderní PVC podlahy

kam dál ?
logo parador logo novilon logo magnum logo Quick Step logo topdoors logo sapeli logo forbo

Všechna práva vyhrazena © 2011 Interiéry Konrád s.r.o. | | Kontakt: petr@interierykonrad.cz | počet návštěv 1013021